Informacje


Mój blog składa się jakby z paru części:

1. To opowieść o poszukiwaniu miłośći, która nigdy się nie spełni. Odnalazłem przypadkowo poznaną modelkę, o której posatnowiłem nakręcic film. Ta część zaczyna się od wpisu https://www.serducha.com/serducho-31012008/ kończy przez serię opowiadań zaczynając od https://www.serducha.com/odlot/ , do https://www.serducha.com/powrot/ .

2. Muzy – to jest interpretacja tego co w danym ujęciu uznałem za ciekawe. Nie chodzi tu o jakieś konkretne piękno. To seria wierszy napisanych pod wpływem fotografi dziewczyn, które przemawiały do mnie jak jakieś obrazy, a ja starałem się to opisać. Teraz z perspetktywy czasu uważam, że najciekawszą osobowość miała “suczz”, o której pisłem min. tutaj https://www.serducha.com/suczz/  W tym okresie zostałem “malarzem słów”.

3. Faza trzecia – pożegnałem się z Aniołem, zobaczę co będzie dalej https://www.serducha.com/zabieram/  Piszę w zależności od nastroju.

4. Część czwarta to JaNe

5. Część piąta to Princes

Autor bloga, Darek Beach, nie zezwala na  kopiowanie, powielanie wpisów. Wszelkie podobieństwa do sytuacji oraz osób są przypadkowe.